wtorek, 07 października 2008

Nawigacja i monitoring w jednym

ImageZa pomocą GPS-Buddy CONNECT zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twój pojazd i możesz komunikować się z kierowcą 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu. Podobnie jak w przypadku wiadomości sms, kierowcy mogą używać klawiatury na ekranie Garmina do wiadomości lub notatek dotyczących pozycji. Operator systemu może kontaktować się z kierowcami wysyłając wiadomości z serwisu internetowego. Wiadomości te pojawią się na ekranie urządzenia nawigacyjnego. Nowe zadania z przypisanym celem podróży można z łatwością wysyłać, kierowca otrzyma głosową instrukcję, która krok po kroku doprowadzi go do celu.

GPS-Buddy CONNECT to rozwiązanie all-in-one, zastępujące standardowy kabel zasilania i zapewniające możliwość śledzenia i komunikacji z pojazdami. Urządzenie przeznaczone jest szczególnie do odbiorców transportu międzynarodowego i krajowego. Używane jest również przez prywatnych właścicieli samochodów, którzy bez pośrednictwa wyspecjalizowanych firm monitorujących chcą wiedzieć gdzie znajduje się ich pojazd.

Odbiornik GPS SiRFstar III wchodzący w skład każdego zestawu zapewnia nieprzerwany przepływ danych aktywności pojazdu, nawet kiedy urządzenie nawigacyjne jest odłączone.

Jako rozwiązanie samodzielne GPS-Buddy CONNECT przesyła informację w czasie rzeczywistym. Przesyłane dane zawierają informację o dokładnym czasie jazdy, postojów, prędkości i przebytej odległości.

Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w czerwone ruchome złącze, które pasuje do niemal każdego gniazda zapalniczki samochodowej. Zewnętrzną antenę GPS można umieścić na tablicy rozdzielczej.

W obszarach, gdzie nie ma zasięgu sieci GSM, dane będą automatycznie przechowywane i gdy urządzenie znajdzie się w obszarze zasięgu, dane zostaną przesłane.

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.