piątek, 12 grudnia 2008

Bär Cargolift z platformą FreeAccess

ImageWraz z dokończeniem prac nad windą dla Forda Transita, Bär skompletował swój pełny program VanLift dla niemal wszystkich pojazdów dostawczych dostępnych na rynku europejskim.

Winda typu BC 608A2V/S2V jest idealnie dopasowana do Forda Transita i oferuje optymalną pomoc załadowczą dla pojazdu, który zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach europejskich jest szeroko rozpowszechniony.

Ze względu na konstrukcję drzwi Forda, aby w pełni wykorzystać zalety systemu VanLift i FreeAccess zdecydowaliśmy się na konstrukcję windy, w której platforma znajduje się w dwóch położeniach: jazdy i pracy. Takie rozwiązanie spowodowało, że ustawiając platformę w pozycji jazdy mamy możliwość otwarcia tylnych prawych drzwi pojazdu bez konieczności uruchamiania windy, natomiast po ustawieniu platformy w pozycji pracy, platforma dochodzi do krawędzi podłogi, umożliwiając bezproblemowy załadunek i rozładunek towaru.

Winda BC 608A2V może być montowana w następujących modelach Forda Transita wyposażonego w tylny napęd: 260 / 280 /300 / 330K, 280 / 300 /330 / 350M oraz 300 / 330 / 350L. Wszelkie potrzebne dodatkowe wyposażenia samochodu, które umożliwiają lub ułatwiają montaż windy znajdziecie Państwo na stronie naszego prospektu:

Obok wersji platformy FreeAccess Klient może również otrzymać wersję Standard (platforma zakrywa obie połówki tylnych drzwi).

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.