poniedziałek, 23 kwietnia 2012

TomTom GO Live 1005 EU Produktem Roku 2012

Chip_produkt-roku

Nawigacja samochodowa TomTom GO Live 1005 EU, została uhonorowana tytułem "Produkt Roku 2012" przez czytelników miesięcznika komputerowego Chip i serwisu internetowego Chip.pl.

Produkt został uznany za najlepszy w kategorii NAWIGACJE GPS.- Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten tytuł, a jesteśmy z niego dumni tym bardziej, że został przyznany przez czytelników. Cieszymy się, że użytkownicy doceniają naszą wyjątkową usługę HD Traffic, dzięki której możemy uwolnić nasze miasta od korków i zmniejszyć codzienny stres związany z dojazdami do pracy - mówi Magdalena Marciniszyn, marketing manager w TomTom Polska.

TomTom GO LIVE 1005 EU jest jedną z pierwszych nawigacji firmy TomTom oferującą usługę LIVE. Usługa LIVE, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii TomTom HD Traffic, informuje o aktualnej sytuacji na drogach. TomTom HD Traffic dostarcza kierowcom kluczowych informacji pozwalających na skrócenie czasu podróży nawet do 15%. Informacje te dzięki stałemu połączeniu z Internetem są uaktualniane co 2 minuty, w rezultacie kierowcy mają pewność, że cały czas jadą po najszybszym pasie ruchu i wiedzą dokładnie, kiedy dotrą do celu.

Usługa LIVE daje także możliwość sprawdzenia prognozy pogody w aktualnym miejscu, jak i na całej planowanej trasie podróży. Seria GO LIVE poinformuje także o fotoradarach znajdujących się na trasie. Dodatkowo stałe połączenie z Internetem da kierowcom możliwość korzystania z wyszukiwarki Google, gdy będą chcieli sprawdzić pobliskie sklepy czy punkty usługowe.

Dodatkowo dzięki szczegółowym mapom z technologią IQ Routes o zasięgu obejmującym całą Europę, każdy kierowca może być pewien, że bezstresowo dotrze do celu podróży.

TomTom GO LIVE 1005 EU posiada także intuicyjny interfejs oraz szybko reagujący dotykowy ekran Fluid Touch, który pozwala przybliżać i oddalać widok lub przewijać elementy menu jednym szybkim ruchem palca.

4Trucks.pl / TomTom Polskafacebook_100x100 twitter_logo youtube_logo
UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.