poniedziałek, 12 marca 2018

Pierwsza cyfrowa platforma kompleksowych usług morskich

Grupa Kuehne + Nagel uruchamia Sea Explorer

 

Dzięki nowo uruchomionej platformie Sea Explorer grupa Kuehne + Nagel oferuje cyfrowy dostęp do największej sieci usług transportu morskiego, oparty na niezawodności i trwałości oraz uwzględniający czas tranzytu.

Platforma Sea Explorer oferuje klientom grupy Kuehne + Nagel łatwy dostęp do kompleksowych danych dotyczących bezpośrednich usług globalnego transportu morskiego. Dzięki dostępowi do ponad 3000 statków i ponad 750 bezpośrednich usług świadczonych w trybie tygodniowym, sieć Kuehne + Nagel zapewnia wszystkim branżom handlowym maksymalną elastyczność w zakresie globalnego transportu kontenerowego. Unikalna oferta Sea Explorer oparta jest na wysokim poziomie integracji i partnerstwa ze wszystkimi głównymi przewoźnikami.

Platforma stanowi poszerzenie wyjątkowych funkcji wyceny, księgowania i śledzenia transakcji oferowanych przez grupę Kuehne + Nagel. Opiera się na analizie biznesowej uzyskanej z różnych danych operacyjnych: algorytmy opracowane na bazie solidnej wiedzy branżowej sprzężone są z danymi Big Data i analizami prognozującymi dostarczanymi przez LogIndex, grupę zajmującą się przetwarzaniem danych w grupie Kuehne + Nagel.

W platformie Sea Explorer usługi są uszeregowane według inteligentnych wskaźników opartych na technologii danych Big Data, w tym na dynamicznym wskaźniku niezawodności (DRI), ocenie emisji, nośności nominalnej i realistycznych czasach tranzytu dla poszczególnych usług.

Obecnie około 75% statków przybywa na czas, a niepewność co do czasu realizacji jest jednym z największych wyzwań, przed którymi stoją klienci starający się odpowiednio zarządzać poziomem zapasów. Dzięki platformie Sea Explorer klienci mają obecnie dostęp do danych porównawczych dotyczących poszczególnych elementów usług.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.