piątek, 07 marca 2014

Międzynarodowe Targi GasShow i Autoservice Expo 2014

W dniach 5 i 6 marca w Warszawie odbyła się już piąta edycja Międzynarodowych Targów GasShow i towarzyszących im Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Zaopatrzenia i Usług Dla Warsztatów Samochodowych Autoservice Expo 2014.

Jest to największa na świecie imprea skupiających branżę LPG, CNG i LNG oraz firmy dostarczające produkty i usługi dla warsztatów samochodowych. Sponsorem Strategicznym imprezy była marka Flashlube. Sponsorami Złotymi zostały w tym roku firmy Orlen Gaz oraz Prins Autogassystemen. Organizatorem wydarzenia jest firma Idea Ahead - dostawca profesjonalnych narzędzi komunikacji b2b dla wybranych sektorów gospodarki.

W czasie zakończonej edycji targów sowją ofertę zaprezentowało prawie 200 firm z całego świata, łączna powierzchnia wystawiennicza przekroczyła 7000 mkw., a w ciągu dwóch dni imprezę odwiedziło 7 tysięcy gości - wśród nich zarówno profesjonaliści zajmujący się na co dzień montażem i obsługą samochodowych instalacji gazowych, właściciele warsztatów samochodowych, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń dla LPG, LNG i CNG - zaworów, regulatorów, kuchenek i innych akcesoriów, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem LPG, producenci butli i zbiorników, a także cystern, jak również osoby prywatne zainteresowane użytkowaniem technologii LPG, LNG i CNG. Wszystko to przekłada się na fakt, że tegoroczna edycja była rekordową w całej historii imprezy.

Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji m. in.: strefa Autogas Motor Show, w której prezentowali się importerzy i dystrybutorzy marek aut zasilanych LPG i CNG. Przed wejściem do hali targowej można było podziwiać auta zasilane zarówno LPG, CNG, jak i LNG. Szczególnie wart podkreślenia jest olbrzymi postęp technologiczny zauważalny w oferowanych rozwiązaniach. Ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników cieszyła się Strefa Metanu. Podczas Targów odbyła się też ogólnopolska promocja marki QGAZ, zaprezentowana przez firmę Orlen Gaz.

Udział w GasShow i Autoservice Expo dla wielu firm było świetną okazją do zaprezentowania swoich najnowszych produktów a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wiele rozmów kuluarowych prowadzonych w czasie targów, pierwszego dnia wieczorem przeniosło się na After Party w czasie której rozdano nagrody MOTOINVENT i INPRO - wyróżnienia dla najlepszych produktów, urządzeń i usług prezentowanych przez wystawców.

- Tegoroczna edycja targów potwierdziła swoją pozycję jednej z najważniejszych na świecie imprez adresowanych do branży LPG, CNG, LNG - mówi Robert Łapiński pomysłodawca i organizator targów. - Swoją ofertę podczas targów zaprezentowali wszyscy wiodący polscy i europejscy producenci oraz dystrybutorzy samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i LNG, dealerzy aut z oryginalnymi instalacjami gazowymi, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem LPG, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń - zaworów, regulatorów, kuchenek i innych akcesoriów, producenci butli i zborników, a także cystern. Warto tutaj pamiętać o bardzo ważnej dla nas grupie wystawców, którzy kompleksowo zaopatrują warsztaty samochodowe. Już dziś zapraszamy na GasShow i Autoservice Expo 2015!

Więcej informacji: www.gasshow.pl oraz www.autoserviceexpo.pl


4trucks.pl / Międzynarodowe Targi GasShow & Autoservice Expo 2014


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.