piątek, 26 kwietnia 2013

Targi AUTOSTRADA-POLSKA już za miesiąc w Kielcach

Kompleksowy przegląd rynku.

Według corocznego raportu przygotowywanego przez Ogólnopolska Izbę Gospodarczą Drogownictwa około 100 firm z sektora budownictwa drogowego jest zagrożonych upadłością. Spadek koniunktury nie powinien jednak rzutować na zmniejszenie dbałości o utrzymanie mocnego wizerunku branży.
XIX Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA, które od 21 do 24 maja odbędą się w Targach Kielce każdego roku gromadzą około 1000 firm. Koncerny z krajów całego świata przywożą do Targów Kielce kilkaset ton sprzętu i innowacyjne rozwiązania technologiczne a partnerzy branżowi wystawy - swoją wiedzę i doświadczenie. Frekwencja oscyluje w granicach 20 000 zwiedzających dla poszczególnych edycji targów.

EXPO MASZBUD SHOW, które będzie imprezą towarzyszącą AUTOSTRADZIE - POLSKIEJ oraz XV Targom Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD jest nie tylko odpowiedzią organizatorów na potrzeby branży, lecz także skutecznym narzędziem marketingowym dla wszystkich firm, które wezmą w nim udział. Udział w dynamicznych pokazach maszyn jest nieodpłatny dla wszystkich firm, które co najmniej dwukrotnie jako wystawcy uczestniczyły w targach MASZBUD lub AUTOSTRADA-POLSKA. Chętni spełniający kryteria otrzymają do dyspozycji odpowiednio przygotowany teren wraz z nagłośnieniem. Targi Kielce zadbają o promocję pokazów w prasie branżowej i ogólnopolskiej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 maja - decyduje kolejność zgłoszeń. Można ich dokonywać poprzez wystanie informacji na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na pytanie o kondycję AUTOSTRADY, Zastępca Dyrektora ds. Technicznych i Promocji IMBIGS Marek Gajewski odpowiada: Targi co prawda lekko przyhamowały ale kielecka impreza - co ważne służy szerokiej integracji środowiska. Tutaj połączone są towarzyszące sobie branże. Doskonałe jest zatem połączenie targów AUTOSTRADA-POLSKA, TRAFFIC-EXPO oraz MASZBUD. To jaką kondycję mają targi w zasadzie w 100% zależy od kondycji samej branży i rynku, a czasami zdarzają się spowolnienia. Jeśli prowadzona firma jest producentem typowo eksportowym to oczywiście powinna wystawiać się również na targach zagranicznych, a jeśli chodzi o kompleksowy przegląd rynku to zdecydowanie warto odwiedzić AUTOSTRADĘ.


4trucks.pl / Targi Kielce


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.