środa, 05 września 2012

Targi Gasshow 2013 - przygotowania rozpoczęte

W dniach 6 - 7 marca 2013 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja największej imprezy branży LPG, CNG i LNG w Europie: Międzynarodowe Targi GasShow 2013.

Polska jest jednym z największych rynków gazu płynnego w Europie i jednocześnie europejskim liderem jeżeli chodzi o zużycie autogazu, jak również liczbę pojazdów zasilanych tym rodzajem paliwa - na chwilę obecną po polskich drogach jeździ ponad 2,5 mln. aut na LPG.

W sposób naturalny nasz kraj jest więc miejscem dla największej europejskiej imprezy dla tej branży. Ogromny, ustabilizowany rynek oraz położenie geograficzne sprawia, że nasz kraj chętnie odwiedzają przedstawiciele branży z całego świata, w tym m.in. z Włoch, Turcji, Holandii, Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Rosji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Albanii, USA, a także krajów Ameryki Południowej oraz Azji.

Swoją ofertę podczas targów zaprezentują wszyscy wiodący polscy i europejscy producenci oraz dystrybutorzy samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i LNG, dealerzy aut z oryginalnymi instalacjami gazowymi, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem gazu, producenci butli i zbiorników, a także cystern.

Podczas targów odbędzie się szereg imprez towarzyszących, m.in. Konferencja LPG Wyjątkowa Energia, Konferencja Metan Dla Motoryzacji, Autogas Meeting Point, After Party oraz przyznanie Nagród INPRO 2013.

Znaczący odsetek gości Międzynarodowych Targów GasShow 2013 stanowią właściciele i osoby prowadzące warsztaty samochodowe w Polsce, a także Europie Środkowo - Wschodniej. W związku z tym w tym samym czasie w EXPO XXI odbędą się Targi Autoservice Expo 2013 - tematyczna wystawa firm zajmujących się zaopatrzeniem, wyposażeniem i usługami dla warsztatów samochodowych.

Więcej informacji o imprezie znajdą Państwo na stronie www.gasshow.pl  oraz na www.facebook.com/gasshowpoland 


4trucks.pl / ECP Media


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.