środa, 08 sierpnia 2012

ShipCup'12 REGATY o Puchar PISiL

Impreza odbędzie się w dniach 13 ‑ 16 września 2012 roku nad Jeziorem Niegocin na Mazurach.

Bazą regat będzie Port PTTK Wilkasy. Wyścigi odbędą się na jachtach kabinowych typu Maxus 24, które będą również zakwaterowaniem dla załóg. Istnieje także możliwość wynajęcia pokoi w pensjonacie dla załogi i osób towarzyszących.Przedsięwzięcie ma charakter sportowo‑rekreacyjny, łączący rywalizację w regatach jachtów kabinowych z szeroko pojętą integracją przedstawicieli branży. Przewidziano udział kilkunastu załóg wraz z osobami towarzyszącymi. Startować mogą załogi od 3 do 5 osób. Dla osób bez doświadczenia żeglarskiego przewidziana jest możliwość wynajęcia sternika. Regaty będą nadzorowane przez sędziego Polskiego Związku Żeglarskiego i zabezpieczane przez Mazurski WOPR.

Dla firm biorących udział w regatach jest to niesamowita okazja na zintegrowanie i zmotywowanie swoich pracowników oraz sposób na pozapłacowe nagrodzenie ich codziennego wysiłku, a jednocześnie na zacieśnienie współpracy zespołowej.

Organizatorem Regat ShipCup ’12 jest grupa pasjonatów żeglarstwa, którzy na co dzień pracują w firmach spedycyjnych. Szczegóły tego wydarzenia znajdują się na stronie www.ShipCup.pl 

Patronat Honorowy nad projektem ponownie objęła Polska Izba Spedycji i Logistyki. Będzie to druga edycja regat, które w zeszłym roku zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte przez środowisko branżowe.

Liczymy, że zainteresują się Państwo tym projektem i Regaty ShipCup ’12 staną się ważnym wydarzeniem w kalendarzu każdej firmy


4trucks.pl / PISiL


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.