wtorek, 10 lipca 2012

Master Truck 2012

Już po raz drugi na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi zjechały się ciężarówki z całej Europy i uroczyście w piątek 6 lipca rozpoczęła się 8 edycja Master Truck 2012.

Na tegoroczny Międzynarodowy Zlot Samochodów Ciężarowych Tuningowanych zjechało ponad 200 aut z Polski i kilku europejskich krajów. Ciężarówki robią piorunujące wrażenie.

Z Wielkopolski przyjechała do nas wspaniała Scania pomalowana w motywy z filmu Epoka Lodowcowa, z Finlandii przyjechała prześliczna Scania pomalowana w motywy z tygrysami TIGER, czy też bajeczny Mercedes pomalowany w Smurfy.

Master Truck to nie tylko tuningowane ciężarówki, w tym roku podziwiać można było odltimery, wozy strażackie, wozy pomocy drogowej, pojazdy budowlane, pojazdy rajdowe czy też pojazdy wojskowe z czasów II wojny światowej i te najnowsze.

Na tegorocznej imprezie motoryzacyjnej przygotowano wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i ich rodziców, można było skoczyć ze spadochronem, przelecieć się szybowcem a dla dzieci i młodzieży możliwość zabawy w małym wesołym miasteczku wyposażone w różne karuzele, trampolinę, aquakule, czy też kolejkę.

Na tej cieszącą się dużą popularnością opolskiej wystawie samochodów ciężarowych tuningowanych oprócz przepięknych aut przygotowano dla zwiedzających wiele ciekawych pokazów i konkursów między innymi: pokaz off-road w wykonaniu tegorocznego zwycięzcy Rajdu Dakar, zespoły Team de Rooy, pokaz gaszenie ognia z powietrza samolotem rolniczym Dromader oraz helikopterem, pokaz palenia gum samochodu ciężarowego, pokaz sztucznych ogni.

Nie zabrakło też wspaniałej premiery najnowszego tuningowanego pojazdu z floty firmy REPIŃSKI.


4trucks.pl


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.