środa, 06 czerwca 2012

19. Trakerskie Spotkanie w Krakowie

Termin naszego corocznego, największego i najstarszego w Polsce zlotu ciężarówek, pokrywa się z meczem polskiej drużyny (16 czerwca), za którą tym razem wspólnie w sobotni wieczór, na terenie zlotu będziemy trzymać kciuki.

Nie znaczy to, że program tegorocznych Trakerskich Spotkań podporządkowany zostanie tylko piłce nożnej. To wyjątkowe wydarzenie dla fanów piłki nożnej będziemy również szczególnie świętować w Krakowie.

Nie zapominamy jednak o swoich zawodach. Najważniejszą będą Trakerskie Mistrzostwa w piłce nożnej o Puchar redaktora naczelnego "Polskiego Trakera". Tradycyjnie dla uczestników konkursów przygotowujemy dyplomy, puchary i nagrody. Pamiętamy również o naszych następcach, czyli młodych adeptach zawodu oraz "młodziakach", którzy i w tym roku będą mogli pokazać co już potrafią.

Nie zabraknie konkursu modelarskiego, podobnie jak i turnieju w siłowaniu na rękę. Jak zawsze przed południem w niedzielę (17.06) przejedziemy konwojem ciężarówek przez Kraków, a spośród wszystkich, które dojadą na nasz zlot wybierzemy "Miss Publiczności", "Miss TS" i "Miss Jury", a z grona wszystkich startujących zawodników żeńskie jury wybierze "Mistera TS".

Wszystkich trakerów - motocyklistów zapraszamy do prowadzenia konwoju w ramach 4. już zlotu motocyklowego. Oprócz stałych elementów - zawodów przygotowujemy dla Was wiele nowych, ciekawych punktów programu. Nie zabraknie również muzyki, tak do słuchania jak i do tańca.

Dodatkowe informacje www.polskitraker.pl 

 

4trucks.pl / Polski Traker


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.