środa, 03 sierpnia 2011

Nowy gracz na rynku nawigacji

nawigacja-screen_-_600

Komunikator dla kierowców Yanosik, znany dotąd jako legalny antyradar, wkrótce wzbogaci się o nową funkcjonalność  -  nawigację. Czy na rynku jest miejsce na kolejną nawigację samochodową?

Obecnie oferowane rozwiązania, jeśli nawet uwzględniają natężenie ruchu na drogach, bazują na prognozach lub projektowanych modelach. Nawigacja Yanosik opierać się będzie wyłącznie na rzeczywistych, aktualizowanych online danych. Dostęp do aplikacji pozostanie bezpłatny.

Oznacza to, że w przeciwieństwie do konkurencji, Yanosik wytyczy optymalną trasę w oparciu o aktualne dane, omijając korki i inne utrudnienia w ruchu. Jeśli podczas jazdy warunki na drodze ulegną zmianie, system poinformuje o tym i zaproponuje zmianę trasy.  Nadal ostrzegać będzie przed fotoradarami, kontrolami drogowymi, wypadkami i innymi zagrożeniami. Nawigacja Yanosik zintegrowana będzie z platformą korkowo.pl. Yanosik z nawigacją już wkrótce pojawi się na telefonach z systemem Android, w następnej kolejności uruchomione zostaną wersje dla iPhone'a i telefony z mobilnym systemem Windows.

Źródło:  Yanosik.pl


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.