środa, 09 maja 2012

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ECO FLEET MANAGER” LAUREATEM FLEET DERBY 2012

Fleet

W dniu 19 kwietnia br. na uroczystej gali w hotelu InterContinental w Warszawie - firmie General Motors Poland została przyznana nagroda FLEET DERBY w kategorii "Najlepsza usługa flotowa w kategorii ECO"  za ogólnopolski konkurs dla fleet managerów - ECO FLEET MANAGER.

Eco Fleet Manager to projekt, który od trzech lat jest obecny na naszym rynku. Ten konkurs, którego pomysłodawcami są firmy: General Motors Poland, dystrybutor samochodów Opel, portal Ekoflota.pl, Akademia Jazdy Opel Mariusza Stuszewskiego oraz magazynu Fleet, jest skierowany do szerokiego grona fleet managerów. Jego zadaniem jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród decydentów flotowych, a co za tym idzie podniesienie bezpieczeństwa w firmach. Pierwszy etap e-learningowy, jest otwarty dla wszystkich fleet managerów, którzy chcą podnieść wiedzę z zakresu jazdy ekologicznej i sprawdzić się w teście. Najlepsi w części e-learningowej sprawdzają się podczas jazd półfinałowych w Toruniu. Najlepsza piętnastka finalistów spotyka się na autodromie na Bemowie, gdzie flotowcy szkolą się z jazdy ekologicznej, z udzielania pierwszej pomocy oraz rywalizują na skid-carze. Pierwsza trójka finalistów wygrywa nagrody nie tylko dla siebie, ale także dla kierowców w swoich firmach. W konkursie EFM podczas dwóch poprzednich edycji wzięło udział ponad 500 fleet managerów, którzy dzięki temu znacząco podnieśli świadomość jazdy ekologicznej.

Aby wystartować w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.fleet.com.pl

Jak wystartować w konkursie EFM 2012?
Wystarczy zarejestrować się w specjalnie przygotowanym panelu konkursu Eco Fleet Manager 2012, przygotowanym przez redakcję portalu i magazynu "Fleet", dostępnym na stronie www.fleet.com.pl  Następnie, odebrać mail z potwierdzeniem uczestnictwa, loginem i hasłem do szkolenia e-learningowego.
Rozpocząć i ukończyć szkolenie w wyznaczonym czasie.

Ważne daty i terminy:
•rejestracja uczestników: www.fleet.com.pl
•czas rejestracji w konkursie EFM 2012: od 5 marca do 18 maja 2012r.
•10 lipca 2012 r. odbędzie się półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Eco Fleet Manager 2012. Do finału może zakwalifikować się grupa 15 fleet managerów.
•19 września 2012 odbędzie się finał Ogólnopolskiego Konkursu Eco Fleet Manager 2012. Finał konkursu odbędzie się na terenie autodromu Automobilklubu Polski Warszawa – Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 127.


4trucks.pl / FLEETfacebook_100x100 twitter_logo youtube_logo
 


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.