środa, 19 kwietnia 2017

Dzień Logistyki z BVL

Jak wyglądają procesy logistyczne i zarządzanie łańcuchem dostaw od środka?

 Będzie się można o tym przekonać już 27 kwietnia podczas Dnia Logistyki. Firmy sektora przemysłowego czy handlowego zabiorą wszystkich chętnych za kulisy operacji logistycznych. 


Dzień Logistyki to wydarzenie, któremu towarzyszą setki imprez. To jedyny dzień w roku kiedy można zobaczyć to, co na co dzień jest niedostępne. "Logistyka wyznacza drogę” to hasło tegorocznej edycji, która odbędzie się 27 kwietnia.

Tego dnia firmy z branży handlowej, przemysłowej i logistycznej otwierają swoje drzwi i zapraszają wszystkich zainteresowanych gości. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z pracą w obszarze logistyki i magazynowania oraz poznać tajniki zarządzania łańcuchem dostaw. W Dzień Logistyki angażują się także uczelnie i instytuty, które zapraszają na seminaria, prelekcje i kursy.

Dzień Logistyki organizuje również polski oddział stowarzyszenia BVL. Oprócz części merytorycznej uczestników czeka także wizyta w terminalu firmy PCC w Kutnie, która zajmuje się organizacją transportu intermodalnego. Wydarzenie kierowane jest szczególnie do członków BVL, studentów oraz uczniów kierunków logistycznych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.