czwartek, 19 maja 2016

Dni otwarte w Centrum Techniki Magazynowej

PROMAG S.A. organizuje we współpracy z COMAU dni otwarte w Centrum Techniki Magazynowej w Poznaniu.

To kolejne wydarzenie odbywające się w CTM PROMAG i promujące automatyzację i robotyzację procesów magazynowo-produkcyjnych w polskich przedsiębiorstwach.

Dni otwarte odbędą się 15 i 16 czerwca br. Adresowane są przede wszystkim do prezesów, członków zarządu, dyrektorów, menedżerów, kierowników produkcji, działów projektowych a także osób odpowiedzialnych za zarządzanie: strategią, rozwojem i operacjami (R&D), łańcuchem dostaw, inwestycjami, optymalizacją procesów oraz utrzymaniem ruchu.

Partnerami wydarzenia, a jednocześnie prelegentami na spotkaniu będę nie tylko PROMAG i COMAU, ale też takie firmy jak: Balluf, B&R, Lenze, Metal Work, SEW EuroDrive i Sick.

Dni otwarte w CTM poświęcone zostaną przede wszystkim nowym technologiom z zakresu automatyzacji i robotyzacji, wspierającym wydajność procesów magazynowo-produkcyjnych. Prelekcje połączone zostaną z prezentacją wybranych rozwiązań, a wszyscy uczestnicy i goście będą mogli skorzystać z konsultacji i doradztwa ekspertów.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie internetowej PROMAG S.A. pod adresem:
http://promag.pl/DNI_OTWARTE__Automatyzacja_i_robotyzacja_procesow_magazynowo_produkcyjnych,10108.html


Centrum Techniki Magazynowej PROMAG zostało otwarte w październiku ubiegłego roku, a do tej pory odwiedziło je ponad 1000 osób z branży logistycznej. W każdym miesiącu jest ono miejscem organizacji pokazów MAGAZYNU PRZYSZŁOŚCI, w którym zobaczyć można nowoczesne rozwiązania intralogistyczne a w tym pracę automatycznej linii transportu, paletyzacji, składowania i identyfikacji produktów – jedynej tego typu ogólnodostępnej instalacji w Polsce. Cyklicznie organizowane są tu także zajęcia dla studentów oraz szkolenia z zakresu bezpiecznej eksploatacji urządzeń magazynowych pod nazwą BEZPIECZNY MAGAZYN.

4trucks.pl / PROMAG SA


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.