poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Krakowskie targi Moto Show – zobacz motoryzacyjne nowości!

W dniach 21-22 maja w Krakowie odbędą się targi motoryzacyjne Moto Show.

Jest to świetna okazja do przyjrzenia się z bliska różnym modelom samochodów, szczególnie jeśli poszukujemy nowych czterech kółek. Targi to także szansa na rozmowę z dilerami i importerami. Jeżeli zależy nam na zdobyciu w jednym szczegółowych informacji o autach różnych marek, to powinniśmy już teraz zarezerwować bilet.

Trzej bracia
Na krakowskich targach fani motoryzacji na pewno nie będą narzekać na nudę. Producenci i dystrybutorzy zapowiadają prezentację wielu ciekawych nowości.
Szukając auta, które sprawdzi się zarówno w terenie jak i na ulicy, warto zwrócić uwagę na Passata Alltrack. Jest on połączeniem przestronności kombi i wszechstronności SUV-a. Model został wyposażony w napęd na cztery koła 4Motion pozwalający na komfortową jazdę i bezpieczną jazdę w każdych warunkach.
Kolejnym autem, które będzie można podziwiać na targach motoryzacyjnych jest Passat Limousine. W celu połączenia komfortu jazdy z bezpieczeństwem konstruktorzy wyposażyli Volkswagena w różne systemy wsparcia kierowcy. Jednym z nich jest asystent awaryjnego hamowania, który może się przyczynić się do ograniczenia liczby niebezpiecznych sytuacji na drodze. Z kolei Trailer Assist przyda się szczególnie wtedy, gdy podróżujemy z przyczepą, a Traffic Jam Assist to idealne rozwiązanie, które pomoże odciążyć nogę podczas jazdy w wielkomiejskich korkach
Na Moto Show będziemy mogli także zobaczyć nowego Passata Varianta. Jest to bardziej pojemna wersja jednej z flagowych linii Volkswagena. Gdy złożymy tylne siedzenia, przestrzeń bagażowa wyniesie aż 1780 l. Podobnie jak wersja Limousine, Variant również został wzbogacony o pakiet asystentów zabezpieczających jazdę. Konstruktorzy zaproponowali trzy wersje wyposażenia Trendline, Comfortline oraz Highline, które każdy kierowca możne dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Dla mniejszych i większych potrzeb
Jeżeli cenimy w samochodach przysłowiowy pazur i lubimy czuć prędkość, to nasz wzrok powinien zatrzymać się przy Golfie R. Pod maską mamy 300-konny silnik, a niezwykłą przyczepność zapewni system 4Motion. Dla osób, które lubią prawdziwe emocje lub po prostu chcą zaznaczyć swoją obecność ruszając spod świateł, model ten został wyposażony w tryb Race. Wybierając go uraczymy nasze otoczenie rasowym basem.
Nowy Tiguan może być trafioną propozycją dla osób ceniących komfort w długiej podróży. Jazda z gór nad morze może okazać się szybsza i przyjemniejsza niż zakładaliśmy, a to wszystko m.in. dzięki usługom mobilnym dostępnym w pojeździe. Ponadto na malowniczych trasach wyjątkowych wrażeń dostarczy panoramiczny otwierany dach.

Odpowiedź na Twoje potrzeby
Targi motoryzacyjne to szansa na poznanie całkowicie nowych modeli lub odświeżonych wersji klasyków. To, na co się zdecydujemy, zależy nie tylko od osobistych preferencji, ale także od zasobności naszego portfela. Warto spotkać się z dealerem osobiście i zapytać o kredyt na samochód lub możliwości leasingu . Decydując się na takie rozwiązania rozkładamy wydatek w czasie. Poprzez dostosowanie wysokości wkładu własnego i okresu trwania umowy możemy szybko spełnić marzenia o naszych czterech kółkach.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.