wtorek, 08 lutego 2011

Wybory Miss/Mistera Transportu 2010

Miss_2010_-_600

Pierwszy europejski konkurs na Miss i Mistera Transportu 2010 organizowany przez operatora giełdy transportowej TRANS.eu został rozstrzygnięty. Tytuły najpiękniejszej i najprzystojniejszego w transporcie powędrowały do Austriaków.  Konkurs Miss i Mistera Transportu 2010 został zorganizowany po raz pierwszy przez firmę Logintrans - operatora europejskiej giełdy transportowej TRANS.na początku ubiegłego roku. Wybory były z założenia połączeniem zabawy z promocją firm branży TSL w Europie, służyły nawiązywaniu nowych relacji zawodowych między pracownikami tego samego sektora.  Wziąć w nim udział mogli wszyscy profesjonalnie zajmujący się transportem i spedycją: przewoźnicy, spedytorzy i logistycy.

Na specjalnie przygotowanych stronach www można było oddać swój głos na wybranego kandydata, zostawić komentarz pod jego profilem oraz sprawdzić aktualne wyniki wyborów.  Każdego miesiąca głosami Internautów wybierani zostali Miss i Mister Miesiąca oraz wicemisterzy. Wybory przyciągnęły ponad 700 osób zainteresowanych tytułem najpiękniejszego i najpiękniejszej w branży transportowej. Każdego miesiąca w konkursie pojawiali się kandydaci i kandydatki ze wszystkich krajów europejskich, najczęściej z Polski, Niemiec, Austrii, Czech i Słowacji.

W styczniu odbył się finał, w którym znaleźli się wszyscy misterzy i wicemisterzy miesiąca z całego roku, o północy 31 stycznia wszystko stało się jasne. Korona pierwszej w Europie Miss Transportu powędrowała do uroczej spedytorki Laury Limy z firmy Spedition Josef Lex & Co. Zdobyła  ona prawie 3000 głosów, wygrywając nieznacznie z drugą w rankingu Iriną, pochodzącą z Rosji spedytorką firmy Galley Shipping.Tytuł II wicemiss powędrował do Polki o pseudonimie Ulcia. Od początku była ona faworytką polskich Internautów. Zabrakło jej  jednak głosów by sięgnąć po koronę Miss Transportu.

- Przystępując do konkursu nawet przez chwilę nie przypuszczałam, że mogę dojść do finału nie mówiąc już o głównej wygranej. To była znakomita zabawa, i nie powiem- tyle pozytywnych ocen od kolegów z branży cieszy.- powiedziała nam szczęśliwa Miss.

Najprzystojniejszym panem w transporcie został Syki Vienna, na co dzień pracujący w firmie Delco Transporthandels. Jak ustaliliśmy kandydat ma polskie korzenie, a transport to zarazem jego praca i hobby. Nowy Mister przyznał, że tytuł mu imponuje, ale najbardziej cieszy go perspektywa spędzenia 6 dni na słonecznej Ibizie.  W opinii głosujących kobiet na pozostałe miejsca zasłużyli Daniel z niemieckiej firmy Müller + Partner i Tomski- Polak, zatrudniony w przedsiębiorstwie Art-Hub Artur Kosmalski. To właśnie oni otrzymali niezbędną ilość głosów by znaleźć się w ścisłym finale.

Wszyscy wygrani: 3 miss i 3 misterów wyjedzie wspólnie na tygodniową wycieczkę na Ibizę. O ich wypoczynek zadbają organizatorzy konkursu, którzy nakręcą specjalny reportaż z wyjazdu. Będzie umieszczony na stronach organizatora. Jak dowiedzieliśmy się w biurze prasowym organizatora konkursu spółka nie przewiduje kolejnych edycji konkursu Wyborów Miss i Mistera konkursu.
- Wszystko co dobre kiedyś się kończy i tak też jest z naszym konkursem - poinformowali przedstawiciele firmy w specjalnym komunikacie.

 
Źródło: Europejska Giełda Transportowa TRANS


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.