wtorek, 10 lutego 2009

Produkty KH-KIPPER od ręki!

Polski producent zabudów i naczep do pojazdów ciężarowych - firma KH-KIPPER, już po raz kolejny, zakwalifikowała się do elitarnego grona Gazel Biznesu. Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, zajmuje 106 miejsce w kraju i 4 w województwie w rankingu Pulsu Biznesu. Konkurs Gazele Biznesu 2008 został, jak co roku, opracowany przez redakcję dziennika i cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Gazelą Biznesu zostaje firma, która w latach 2005-2007 odnotowywała przyrost sprzedaży. Wzrost przychodu KH-KIPPER w 2007 roku wyniósł 344,13 proc. co stawia firme w gronie firm dynamicznie rozwijających się.

ImageOstatnio firma KH-KIPPER zainicjowała akcję promocyjną pod hasłem: Naczepa od ręki. Do natychmiastowego odbioru są naczepy samowyładowawcze typ N3O W1U. Zabudowa przeznaczona jest głównie do transportu materiałów sypkich i masy bitumicznej. Kształt zapobiega pozostawaniu przewożonego materiału wewnątrz przestrzeni ładunkowej. Cała skrzynia wykonana jest ze stali trudnościeralnej HARDOX, która w konfrontacji ze zwykłą stalą konstrukcyjną przewyższają ją znacznie pod względem wytrzymałości na ścieranie, odkształcenia i korozję.

ImageDrugą ofertę stanowi przyczepa TANDEM P2T W2H. Podłoga przyczepy wykonana jest ze stali trudnościeralnej HARDOX, burty z DOMEX-u. Objętość przyczepy wynosi 11, 4 m3. Skrzynia wyposażona jest w boczną burtę hydrauliczną, która otwiera się płynnie w osi dolnej umożliwiając wyładunek w oddaleniu od kół pojazdu.
 


źródło: KH-KIPPER, (MB)UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.