poniedziałek, 08 grudnia 2008

Mikołajki z Mercedesem w Komornikach

Image W dniu 5 grudnia 2008 r. w Wielkopolsce został otwarty kolejny serwis i punkt sprzedaży samochodów Mercedes-Benz oraz Mitsubishi Fuso Canter.
Jest to już drugi, po stacji dealersko-serwisowej w Swarzędzu, obiekt należący do firmy STS Centrum Dystrybucji Samochodów.

W nowoczesnym budynku, którego generalnym wykonawcą była firma PTB Nickel, mieści się salon sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych oraz profesjonalny serwis, w którym klienci będą mieli możliwość zakupu oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.
Nowa autoryzowana stacja dealerska samochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz powstała w bezpośredniej bliskości autostrady A2, w Komornikach koło Poznania. Doskonała lokalizacja i świetne połączenia komunikacyjne gwarantują szybki dojazd zarówno klientom z rejonu Poznania i okolic, jak również przejezdnym.

Image - Pierwsza nasza stacja dealerska Mercedes-Benz powstała w 2005 roku w Swarzędzu, gdzie obok sprzedaży nowych samochodów użytkowych oferujemy usługi serwisowe oraz blacharsko-lakiernicze, a także okręgową stację kontroli pojazdów i tachografów. Decyzję o stworzeniu kolejnego zakładu dealerskiego podjęliśmy wspólnie z Mercedes-Benz Polska mając na uwadze liczbę klientów odwiedzających stację dealerską w Swarzędzu, która do tej pory była jedyną w Wielkopolsce. Lokalizacja stacji przy autostradzie oraz drodze wyjazdowej z Poznania na południe Polski w kierunku na Wrocław jest znakomita - powiedział Jarosław Woźniewicz, dyrektor serwisu STS.

ImageNa obiekt o powierzchni ponad 2500 m² składa się część biurowo-handlowa obejmująca m.in. przestronny salon samochodów użytkowych i biuro obsługi klienta o łącznej powierzchni 320 m², a także zaplecze serwisowe tzn. halę warsztatową o powierzchni blisko 800 m² posiadającą 6 stanowisk naprawczych przeznaczonych do obsługi samochodów ciężarowych i 3 stanowiska do obsługi samochodów dostawczych, nowoczesną myjnię oraz magazyn części zamiennych o powierzchni 230 m2. Firma STS chcąc zapewnić jak najwyższy poziom obsługi klientów, zatrudnia w nowej stacji dealerskiej doradców handlowych i serwisowych oraz mechaników profesjonalnie przygotowanych i przeszkolonych przez Mercedes-Benz Polska.

Dbając o komfort klientów i korzystając ze sprawdzonych rozwiązań zastosowanych w stacji dealerskiej w Swarzędzu, również w Komornikach przewidziano pokoje gościnne dla kierowców, którzy w oczekiwaniu na naprawę mogą zatrzymać się w stacji na noc.

ImagePodobnie jak uroczystość otwarcia stacji w Swarzędzu w 2005 roku, otwarcie nowej stacji dealerskiej w Komornikach przebiegło w mikołajkowej atmosferze. Na imprezę przybyło około 800 kluczowych klientów, szefów firm transportowych i spedycyjnych, przedstawicieli najwyższych władz regionu, partnerów biznesowych, dziennikarzy oraz kierowców ciężarówek.

Uroczystość oficjalnego otwarcia nowej stacji dealerskiej STS w Komornikach otworzył prezes firmy pan Wojciech Staniszewski. Ze strony Mercedes-Benz Polska w uroczystości wzięli udział: prezes zarządu Jan Madeja oraz dyrektor Sprzedaży i Marketingu Samochodów Użytkowych Mercedes-Benz Heiko Schulze. Uroczystość uświetniły wystepy Maryli Rodowicz oraz grupy tanecznej Volt Augustina Egurroli.


materiały:
STS Centrum Dystrybucji Samochodów


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.