poniedziałek, 14 lutego 2011

Dorota Staszewska w Castrol Polska

Dorota Staszewska objęła stanowisko menadżera ds. sponsoringu w Castrol Polska. Związana od lat ze sportem, jedynastokrotna mistrzyni świata w windsurfingu i olimpijka z Atlanty 1996, pokieruje działaniami z obszaru komunikacji Public Relations firmy oraz będzie koordynować działania związane ze sponsoringiem sportowym.

- Stoi przede mną duże wyzwanie. Praca przy tematach związanych ze sportem, którym pasjonuję się od wielu lat, to będzie jednak też prawdziwa przyjemność. Szczególnie ciekawie zapowiadają się zadania związane z mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Do tej imprezy pozostał jeszcze rok, ale już widzę, że cały Castrol żyje tym wydarzeniem - uważa Staszewska.

Dorota Staszewska posiada dyplom magistra stosunków międzynarodowych z warszawskiej Collegium Civitas oraz tytuł MBA uzyskany w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Wcześniej pracowała m.in. dla telewizji Orange Sport, linii lotniczych Lufthansa, przy organizacji turniejów Simplus Cup oraz dla Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Warszawie. Castrol jest oficjalnym partnerem UEFA EURO 2012.

Bardzo cieszymy się z faktu, że Dorota dołączyła do grona naszych pracowników. Oprócz doświadczeń zawodowych i wykształcenia ma również unikalne doświadczenia nabyte w trakcie kariery sportowej. Jesteśmy przekonani, że będzie dalej rozwijać się w naszej firmie -  mówi Sławomir Radoń, dyrektor Marketingu Castrol na Europę Centralną.

Źródło: Castrol Polska

 


 


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.