czwartek, 14 kwietnia 2011

Leasing Ekspres w BZ WBK

Leasing Ekspres - to produkt Spółek Leasingowych BZ WBK, który umożliwia kompleksowe finansowanie wszystkich najczęściej wykorzystywanych przez segment MŚP środków trwałych. Od momentu wprowadzenia do sprzedaży Leasing Ekspres wyróżnia się na rynku dostępnością bezpośrednio w Oddziale Banku oraz szybkim i przyjaznym dla firm procesem zawarcia umowy. Wprowadzone udogodnienia obejmują przede wszystkim proces uzyskania produktu Leasing Ekspres.

- Nowa procedura przewiduje udzielenie finansowania jedynie na podstawie dokumentów rejestrowych, związanych z prowadzoną działalnością oraz informacji podanych doradcy leasingowemu, bez konieczności okazywania zaświadczeń o braku zaległości m.in. wobec Urzędu Skarbowego czy ZUS, zaś sama decyzja jest wydawana nawet w ciągu jednego dnia. Co więcej, znacznie rozszerzyliśmy grupę środków trwałych, w przypadku których udział własny wynosi minimum 1 proc. wartości urządzenia - podkreśla Tomasz Jędraszewski, wiceprezes BZ WBK Finanse & Leasing.

Leasing Ekspres umożliwia finansowanie wszystkich najczęściej wykorzystywanych przez segment MŚP środków trwałych, a więc samochodów (do 3,5 tony) oraz maszyn i urządzeń. Dotyczy on także najbardziej popularnych inwestycji, realizowanych przez lekarzy oraz rolników, w których finansowaniu Spółki Leasingowe BZ WBK się specjalizują. Wziąć w leasing można zarówno przedmiot nowy jak i używany, na okres od 24 do 60 miesięcy. W przypadku leasingu pojazdu każdy klient otrzyma bezpłatnie wygodną kartę paliwową.

- Ze względu na fakt, że właściciele małych i  średnich  firm najczęściej sami odpowiadają za wszystkie aspekty prowadzonego biznesu, czas jest dla nich na wagę złota. Stąd dostępność oferty Leasing Ekspres bezpośrednio w ponad 500 Oddziałach Banku, a także brak potrzeby podawania w momencie zawierania umowy marki samochodu czy maszyny oraz danych dostawcy. Klient ma na to nawet 30 dni- dodaje Daniel Mrozek, odpowiedzialny w Spółkach Leasingowych BZ WBK za rozwój oferty produktowej.
 
Poza samą usługą finansowania w ramach Leasing Ekspres leasingobiorcy mogą liczyć na ciekawe produkty dodatkowe, przede wszystkim na dobre pakiety ubezpieczeniowe. Poza standardowymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi i majątkowymi, przygotowywanymi w Spółkach Leasingowych BZ WBK, dostępne jest też np.  ubezpieczenie ochrony prawnej, gwarantujące pomoc w dochodzeniu roszczeń w przypadku kolizji lub szkody całkowitej.

Źródło: Spółki Leasingowe BZ WBK

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.