czwartek, 28 kwietnia 2011

Ranking - Serwis Roku Conti360° - rozstrzygnięty

Conti_-_600

Po raz czwarty Continental przygotował ranking najlepszych serwisów należących do Sieci Conti360° Fleet Services. Powstał on w oparciu o audyt zgodności z wysokimi standardami jakości Conti360° jakie musi spełniać każdy z ocenianych serwisów.

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu okazali się być bezkonkurencyjni w swoich regionach. Pod uwagę brano jakość obsługi klienta, szybkość realizacji zlecenia oraz terminowość jego rozliczenia Każdy serwis Sieci Conti360° przechodzi coroczny audyt, na podstawie którego przyznawane są rankingi.

Najwyżej ocenione serwisy otrzymują tytuł Partnera Serwisowego Sieci Conti360° co wiąże się dla nich z dodatkowymi korzyściami. Tak zawężona grupa przez cały rok współpracuje z flotami ciężarowymi w pierwszej kolejności wykonując usługi zlecane przez Continental i zamawiane przez floty transportowe. Po zakończeniu roku kalendarzowego następuje weryfikacja współpracy i ocena wyników. Na tej podstawie dokonywany jest wybór najlepszego serwisu w regionach handlowych firmy Continental w Polsce.
 
Dzięki corocznej weryfikacji jakości świadczonych usług ze standardami Continental właściciele i administratorzy flot ciężarowych, współpracujący z siecią serwisową Conti360° mogą być pewni profesjonalnej i fachowej obsługi świadczonej przez wyróżnione firmy.

W tegorocznej edycji konkursu tytuł Serwis Roku Sieci Conti360° otrzymał: w regionie północno-zachodnim - Wulgumex, Szczecin; w regionie południowo-zachodnim - Best Drive, o/Wrocław;  w regionie północno-wschodnim - Motor, o/Białystok;  w regionie centralnym - Wulkano Perfect, Świdnik; w regionie południowo-wschodnim-  Moto Budrex, o/Katowice.

- Zdajemy sobie sprawę jak ogromne znacznie ma dla naszych Klientów profesjonalne wsparcie w zakresie właściwego doboru i późniejszej eksploatacji ogumienia. Ranking pozwala nam systematycznie weryfikować i podnosić jakość usług świadczonych przez nasze serwisy, tak aby zawszy była ona na najwyższym poziomie. Ponadto element rywalizacji między firmami motywuje je do stałego polepszania świadczonych przez nie usług - powiedział Marcin Cywiński, Marketing & PR, Continental Opony Polska .

Źródło:  Continental Opony Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.