środa, 08 czerwca 2011

Zmiany organizacyjne w Solaris Bus & Coach

Z początkiem miesiąca stanowisko Dyrektora Pionu Sprzedaży i Marketingu w firmie Solaris Bus & Coach S.A. objęła Małgorzata Olszewska, córka założycieli i właścicieli firmy Solange i Krzysztofa Olszewskich.

Małgorzata Olszewska zarządza nowo zorganizowanym Pionem Sprzedaży i Marketingu, w skład którego wchodzą działy Zamówień Publicznych, Sprzedaży Krajowej i Eksportu oraz Marketingu i Public Relations. Jest ona  także odpowiedzialna za zarządzanie wszystkimi zagranicznymi przedstawicielstwami Spółki. Dzięki tej zmianie firma, obecna już na 23 rynkach Europy oraz Bliskiego Wschodu, chce jeszcze efektywniej wykorzystać potencjał branży autobusowej.

Małgorzata Olszewska ma 32 lata.  Jej rodzice są założycielami i właścicielami firmy Solaris Bus & Coach S.A. Pracę w Solarisie rozpoczęła w 2004 r. przechodząc kolejno przez działy Produkcji, Kontroli Jakości, Eksportu oraz Marketingu by jak najlepiej zapoznać się z różnymi aspektami działalności firmy. Od 2008 r. Małgorzata Olszewska zarządzała Solaris Deutschland GmbH.

Źródło: Solaris Bus & Coach


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.