wtorek, 05 lipca 2011

Pojazdy GEFCO z nową identyfikacją wizualną

GEFCO_-_zmiany_600

Grupa GEFCO wprowadziła nową identyfikację wizualną dla pojazdów swojej floty. Grafiki nowego projektu są bardziej nowoczesne i dynamiczne. Pojazdy w zmienionym odcieniu niebieskiego będą posiadać na karoserii logo wraz charakterystycznym fryzem, który jest obecnie częścią identyfikacji wizualnej GEFCO. Podpis Logistics for manufacturers - Logistyka dla przemysłu ma być kluczowym składnikiem nowego projektu graficznego, który będzie odnosił się do międzynarodowego rozwoju Grupy. Przez najbliższe miesiące, poczynając od Francji, Hiszpanii, Wielkie Brytanii oraz Niemiec, kilkaset samochodów Grupy otrzyma nowy branding.

Celem zmiany jest sprawienie, że marka będzie bardziej widoczna i wizualnie dynamiczna. Nowe grafiki  na samochodach będą występować w dwóch formach, w zależności od rodzaju pojazdu.  Auta należące do floty Grupy (i część aut zarządzanej floty) będą zawierać Logo GEFCO wraz z podpisem: Logistics for manufacturers i delikatnym niebieskim fryzem. Oba elementy będą umieszczone po obydwu stronach pojazdów. Wynajmowane pojazdy wciąż będą posiadały białe karoserie, ale zostaną opatrzone niebieskim pasem z logo i hasłem. Pas będzie przylepny co pomoże w  łatwym i szybkim użytkowaniu.

Pojazdy GEFCO są głównymi globalnymi nośnikami elementów identyfikacji wizualnej Grupy. Nowy projekt brandingu będzie szedł w parze ze stopniowym odświeżaniem floty. W pierwszej kolejności odnowione zostaną pojazdy we Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. Nowe oznakowanie zostało zaprojektowane tak by zawierało hasło Logistics for manufacturers, komunikujące jasny przekaz do firm międzynarodowych. Wprowadzony w 2004 r. podpis  pozycjonuje GEFCO jako specjalistę  w tej dziedzinie, biorąc pod uwagę kluczowe wartości marki.


GEFCO działa w tej samej kulturze i komunikuje się tym samym językiem, którego używają klienci firmy. Rozwiązania logistyczne są zaprojektowane tak by odpowiadać na specyficzne potrzeby odbiorców. Firma wdraża rozwiązania z zakresu logistyki dostaw i dystrybucji,  aby wspierać przedsiębiorców przemysłowych na całym świecie. Jako firma zakorzeniona w przemyśle motoryzacyjnym spełnia ona  najbardziej wymagające standardy klientów ze wszystkich sektorów, dostarczając solidnych rozwiązań, uruchamiających przepływy. Innowacje dla przedsiębiorców przemysłowych oznaczają dostarczanie rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw bazujących na krótszych i bardziej niezawodnych terminach realizacji, optymalizacji kosztów i wysokiej jakości serwisu.

Źródło: GEFCO Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.