Partnerzy

 

MOTOleasing.pl - wortal motoryzacyjno-finansowy poruszający tematykę związaną z finansowaniem pojazdów oraz prozentujący najnowsze wiadomości ze świata pojazdów osobowych i użytkowych.
twoj-leasing Leasing dla firm - szybki i tani Leasing na samochody, maszyny, sprzęt. Każda oferta dobierana jest indywidualnie. Oferujemy dodatkowo Kredyt na zakup pojazdu. Serdecznie Zapraszamy!
FlotaAutoBiznes - miesięcznik, kompendium wiedzy o branży flotowej: o skutecznym zarządzaniu wewnątrz firmy, o nowych rozwiązaniach prawnych, o sektorze flotowym w koncernach samochodowych, o rynku car fleet management.
PD-nowe-logo 150 Polskie Drogi - miesięcznik, pismo poświęcone sprawom sektora drogowego. Relacje z imprez branżowych, artykuły techniczne, opisy pojazdów i maszyn budowlanych.
Pojazdybudowlane.pl - wortal dotyczący tematyki związanej z transportem budowlanym.
WagaCiezka.com - forum dla pasjonatów ciężarówek. Dyskusje i polemiki dotyczące aktualnych spraw transportu.
MilitaryRok.pl - wortal o pojazdach specjalnych dla wojska. Testy i opinie na temat uzbrojenia.
PracaTransport.pl - serwis internetowy poświęcony zagadnieniom pracy w transporcie.
AUTOSTRADA-POLSKA - międzynarodowa wystawa budownictwa drogowego w Kielcach prezentująca pojazdy i rozwiązania infrastrukturalne wykorzystywane do budowy dróg. Targi Autostrada-Polska są powiązane z imprezami Maszbud, Rotra i Traffic-Expo.

TRANSEXPO - międzynarodowa wystawa transportu zbiorowego. Prezentacje pojazdów i urządzeń związanych z przewozem osób. Organizator: Targi Kielce.

TransControl-Consulting-logo

TransControl Consulting - profesjonalna obsługa firm transportowych w zakresie analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. Doradztwo, szkolenia, audyt zewnętrzny.

logo Orlandi

Firma V. Orlandi - koncentruje się na konstruowaniu i wytwarzaniu systemów zaczepowych dla rynku pojazdów ciężarowych i rolniczych. Dla Świata transportu tworzy swe produkty już od 150 lat!

morza-i-oceany-PNG-logo-big Morza i Oceany.pl - serwis internetowy poświęcony tematyce morskiej. Na stronie znajdziemy wiele publikacji, reportaże, wywiady, felietony, komentarze galerię zdjęć i filmy o tematyce związanej z morzem.
Droginaszostke baner mini DrogiNaSzóstkę.pl - głównym zadaniem portalu jest realizacja zadań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przekazywanie informacji dotyczących bieżących zdarzeń na drogach krajowych i wojewódzkich.
Alupart Alupart - dystrybutor wysokiej jakości nowoczesnych lekkich komponentów do samochodów ciężarowych, przyczep oraz naczep. Części, które pozwalają obniżyć masę własną pojazdu i zwiększyć jego ładowność.
PolskiTrucker banner PolskiTrucker.com - forum kierowców zawodowych
Logo-LOGNET-SOLUTIONS LOGNET Solutions - firma zajmująca się szeroko pojętym doradztwem i wdrożeniami w obszarach strategii, zarządzania łańcuchem dostaw oraz logistyki przedsiębiorstw. Oferuje wsparcie w procesach inwestycyjnych, optymalizacji procesów i rozwoju systemów logistycznych.
LOGO FL2012 Forum Logistyki Polski Wschodniej - grupą odbiorców są przedsiębiorcy zainteresowani inwestycjami w Regionach Polski Wschodniej, Przedsiębiorcy prowadzący firmy usługowo-produkcyjne oraz operatorzy logistyczni, firmy z branży lotniczej i flotowej.
Clicktrans logo aukcje transportowe 210 Clicktrans.pl - to pierwszy w Polsce internetowy serwis aukcyjny dotyczący usług transportowych. Umożliwia znalezienie korzystnych możliwości transportu w niezwykle szybki i łatwy sposób.
transport header 180 I Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki - Trans Poland 2013 - wystawa poświęcona jest prezentacji najnowszych osiągnięć i technologii w budowie zintegrowanego systemu transportu publicznego oraz infrastruktury transportowej.
euroadres logo230 Euroadres Polska - sieć portali o tematyce branżowej, główne źródło kontaktów biznesowych dla menadżerów i właścicieli rozwijających się przedsiębiorstw. Podejmujemy działania na rzecz kreowania pozytywnego wizerunku firm przez działania promocyjno-reklamowe.
cargoTycoon 329x72 CargoTycoon.pl - gra przeglądarkowa o transporcie, logistyce. Mamy możliwość prowadzenia wirtualnej firmy przewozowej, zakładania spedycji wraz z innymi graczami.
NKL UG Logistyka w teorii i praktyce - to konferencja organizowana przez Naukowe Koło Logistyki UG. Jej celem jest konfrontacja wiedzy teoretycznej zdobywanej podczas zajęć na Uniwersytecie z praktycznym zastosowaniem logistyki w gospodarce.
logo oskc Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kierowców Ciężarówek - strona poświęcona sprawom kierowców zawodowych
Blogtransportowy Blogtransportowy.pl - blog koncentrujący się na transporcie drogowym międzynarodowym. Ciekawe artykuły dla kierowcy, spedytorów, dyspozytorów oraz osób zarządzających Transportem.
Europa-ciezarowki Europa-ciezarowki.pl - specjalizowany portal kupna i sprzedaży używanych pojazdów ciężarowych (ciągnik siodłowy, naczepa, autokar, części zamienne, itd).
ForumMechaniczne Forum-mechaniczne.pl - forum mechaników - jesteśmy forum samochodowym zrzeszającym fanów mechaniki. Forum mechanika to miejsce gdzie wymieniamy się opiniami nt szeroko pojętej motoryzacji zarówno o autach osobowych jak i ciężarowych.
logotyp espedytor270x100

www.espedytor.pl - a dokładnie transport drogowy ładunków, to domena eSpedytora - jednej z najstarszych giełd transportowych. Od 2003 roku pomagamy organizować przewozy najróżniejszych ładunków. Zaufało nam ponad 35 tysięcy firm, które każdego dnia znajdują ładunki powrotne i wolne pojazdy. Zapraszamy.

 

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.