poniedziałek, 23 lutego 2009

Dobry czas na Premium

ImageW czasach kryzysu przedsiębiorcy wybierają samochody najbardziej ekonomiczne. Angielska firma Ge-Be Transport zakupiła niedawno nowy Renault Premium 450.25 Euro 5. Renault jest pierwszym pojazdem we flocie Ge-Be Transport, od tej pory firma użytkowała wyłącznie ciężarówki innych marek.

Nowe Premium będzie wykorzystywane w transportach drogowych na długich dystansach. Kierowcy opuszczając bazę w Kings Lynn często wracają dopiero po tygodniu. Pracę z pewnością ułatwi im wygodna kabina. Kluczowym czynnikiem decydującym o zakupie Renault Premium było jego komfortowe  wnętrze wykonane z wysokiej jakości materiałów.

- Nasze pierwsze Premium jest wyposażone w zautomatyzowaną skrzynię biegów. Samochód jest używany 24 godziny na dobę, już zauważyliśmy że auto jest bardzo ekonomiczne. Silniki Euro 5 są paliwooszczędne co jest szczególnie ważne na długich dystansach pokonywanych przez nasze samochody - powiedział Carl Green, dyrektor Ge-Be Transport.

Założona w 1982 r. Be-Be Transport jest firmą rodzinną, która posiada obecnie flotę 20 ciężarówek. Firma należy do sieci dystrybucyjnej Palletforce.


(MB)


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.