wtorek, 03 marca 2009

Nowy serwis MAN - firma Redos

redos_1W dniu 3 kwietnia  br. , w Nowym Tomyślu (niedaleko Poznania, w pobliżu międzynarodowej trasy A2) nastąpiło oficjalne otwarcie kolejnej autoryzowanej stacji obsługi samochodów MAN w Wielkopolsce. Uroczystość odbyła się w firmie Redos Pojazdy Użytkowe Sp. z o. o., która stała się oficjalnym partnerem serwisowym spółki MAN Truck & Bus Polska.

Firma Redos powstała w 1997 roku. Oprócz stacji serwisowej zajmuje się również sprzedażą używanych pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep samochodowych. Specjalizuje się w pojazdach MAN i Schmitz Cargobull. Firma prowadzi także wynajmem naczep kurtynowych i chłodni.Image Na terenie obiektu zlokalizowanego w Nowym Tomyślu znajdują się specjalistyczne hale warsztatowe o powierzchni użytkowej ok. 650 m2 z 15 stanowiskami naprawczymi, w tym 3 stanowiska są wyposażone w kanały obsługowe. Dzięki temu, że firma dysponuje własnym magazynem części zamiennych, o powierzchni ok. 700 m2, większość napraw może być realizowana na bieżąco, bez potrzeby oczekiwania na dostawę podzespołów. Redos posiada także specjalistyczną komorę lakierniczą Blowtherm, stanowisko napraw blacharskich oraz myjnę dla samochodów ciężarowych.

ImageImageImageImage


ImageImageImageImageImageWybudowany w 2008 roku nowy biurowiec jest dowodem na to, że Redos dba o własny wizerunek - zapewniając odpowiedni komfort pracy personelowi oraz odwiedzającym firmę klientom. Oprócz zaplecza biurowo-konferencyjnego w punkcie serwisowym MAN w Nowym Tomyślu znajduje się poczekalnia dla kierowców z dobrze wyposarzonym kącikiem kuchennym.(MB)

Artykuły powiązane

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.