poniedziałek, 07 stycznia 2008

Giełda TRANS wprowadza opłaty w Czechach i na Słowacji

Image Giełda TRANS szturmem zdobywa zaufanie czeskich i słowackich firm z branży TSL. Obecnie z giełdy TRANS korzysta ok. 10 000 firm z Czech i Słowacji, co stanowi ponad 20% wszystkich jej Użytkowników z całej Europy.

Zaledwie w ciągu kilku ostatnich miesięcy zanotowano aż kilkuset procentowy przyrost wiadomości na giełdzie. Obecnie można znaleźć na niej ponad 7000 ofert wolnych ładunków i pojazdów ciężarowych każdego dnia.

W związku z tak dynamicznym rozwojem Zarząd Spółki Logintrans – operatora Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS, zadecydował o wprowadzeniu opłat na pełny dostęp do giełdy. Opłaty za abonament zostały wprowadzone także z uwagi na dążność operatora do systematycznego podwyższania jakości usług oferowanych Klientom oraz na konieczność wdrażania nowych funkcji.

 

”W najbliższym czasie planujemy wdrożyć m.in.: system „Zgłoś dłużnika”, poprawiający bezpieczeństwo finansowe w branży oraz kompletny zintegrowany system mapowy we współpracy z niemiecką firmą Map and Guide” - mówi Prezes Spółki Logintrans Piotr Hunker. Myślę, że szykuje się ciekawa rywalizacja z giełdą, która dotychczas dominowała na terenie Czech i Słowacji, a zyska na tym przede wszystkim użytkownik, który zawsze wygrywa w warunkach konkurencji. Rynki Czech i Słowacji z racji ich położenia i atrakcyjności są dla nas kluczowe ze względu na intensywną wymianę towarową z obszarem Niemiec, Polski i całą Europą Zachodnią.

Opłaty będą obowiązywały od 1 lutego br.

 

źródło: Giełda TRANS

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.