piątek, 20 stycznia 2006

Scania Test Tour 2006

Image Scania w początkach 2006 roku zaprezentowała nową, konkurencyjną ofertę podwozi do zabudowy mających za zadanie, zastosowanie w różnych zadaniach budowlanych.

W ofercie znajdują się podwozia trzy i cztero osiowe. Jest to podyktowane różnorodnością zastosowań, warunków eksploatacji oraz oczekiwań użytkowników. Jednocześnie Scania oferuje pełne wsparcie techniczne pod względem adaptacji podwozia pod zabudowę dla wyjątkowo szerokiego zakresu aplikacji.

Jednocześnie Scania oferuje pełne wsparcie techniczne pod względem adaptacji podwozia pod zabudowę dla wyjątkowo szerokiego zakresu aplikacji. Prezentacja możliwości Scania odbędzie się podczas Scania Test Tour 2006 -  objazdowej prezentacji nowych pojazdów budowlanych Scania. Pokazy i testy zaplanowane w 11 lokalizacjach mają na celu umożliwienie dotychczasowym i potencjalnym użytkownikom poznanie oferty, wymianę informacji na temat ciężarówek Scania przeznaczonych do zadań budowlanych.


Podczas Scania Test Tour 2006, Scania zaprezentuje możliwości - objazdowej prezentacji nowych pojazdów budowlanych tej marki. Pokazy i testy, są już zaplanowane w 11 lokalizacjach mają na celu umożliwienie dotychczasowym i potencjalnym użytkownikom poznanie oferty, wymianę informacji na temat ciężarówek Scania przeznaczonych do zadań budowlanych.

źródło: mojeauto.pl K.K

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.