środa, 01 września 2010

Nowy Dyrektor Generalny GEFCO Polska

gefko_polska_dyrektor

Z dniem 1. września 2010 r. Olivier Large objął stanowisko dyrektora generalnego GEFCO Polska. Wcześniej Large zarządzał GEFCO Słowacja.

Olivier Large zarządzał GEFCO Słowacja od 2004 roku. Posiada bogate doświadczenie w branży logistycznej, w pracy w środowisku międzynarodowym. Pracował między innymi w USA, Austrii, Francji i na Słowacji. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania. Do Jego zainteresowań należy nauka języków obcych. Biegle posługuje się sześcioma językami i już rozpoczął naukę języka polskiego.

- Już pierwsze dni w GEFCO Polska utwierdziły mnie w przekonaniu, że będę współpracował z wieloma znakomicie wykwalifikowanymi specjalistami. To dzięki ich wieloletniej pracy, GEFCO osiągnęło silną pozycję na polskim rynku logistycznym. Cieszę się bardzo, że będę miał okazję poznać polską kulturę, język, a także wyjątkowo prężny rynek logistyczny - mówi Olivier Large. 

Nowy dyrektor generalny GEFCO Polska planuje kontynuację dotychczasowej strategii biznesowej. Kluczową rolę odgrywać będzie rozwój usług o wysokiej wartości dodanej, a także dywersyfikacja aktywności poza dotychczasowy rdzeń działalności - logistykę branży motoryzacyjnej. Podobna strategia została wdrożona w ostatnich latach w GEFCO Słowacja. Głównym celem biznesowym, który Olivier Large postawił przed sobą i swoimi współpracownikami było dostarczenie zintegrowanych rozwiązań logistycznych dla klientów przemysłowych, które wpłynęły na znaczny wzrost efektywności ich biznesu. Inwestycje na polu logistyki przemysłowej zaowocowały znaczącym wzmocnieniem pozycji GEFCO Słowacja na rynku logistycznym.

Źródło:  GEFCO Polska


 


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.