środa, 08 września 2010

Kamasa Tools na targach Automechanika 2010

Od 14 do 19 września 2010 r., we Frankfurcie nad Menem odbywać się będą targi Automechanika, podczas których wystawcy z całego świata mają możliwość prezentacji produktów z dziedziny wyposażenia warsztatów, części samochodowych itp. Na tegorocznej imprezie nie zabraknie także marki Kamasa Tools.

Szwedzki producent wysokiej klasy narzędzi od 1968 r. zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu wyposażenia warsztatu, opartych  na najwyższych standardach jakości, ergonomii i trwałości.  To największa tego typu impreza na świecie. Gromadzi rocznie kilkaset tysięcy gości - w tym kilka tysięcy wystawców - pochodzących sponad stu krajów.

Ze specjalistami z Kamasa Tools, w tym także delegatami z Polski, będzie można się spotkać w dziale <i>Repair&Maintance</i> poświęconym naprawom i utrzymaniu samochodów i wyposażeniu warsztatów na stoisku B 36 w hali 9.0. Kamasa Tools  na tegorocznej imprezie przedstawi szeroką gamę swoich produktów, w tym także nowości. Podczas licznych prezentacji goście w interaktywny sposób będą mieli okazję przekonać się m.in o roli odpowiedniego sprzętu w kompleksowym wyposażeniu warsztatu. Dla wszystkich odwiedzających, którzy pojawią się na stoisku firmy, szwedzki producent narzędzi przygotował specjalne niespodzianki.

Źródło: Kamasa Tools


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.